Teknoloji

Oyunseverlerin Sons of the Forest’a Büyük İlgisi Var

Birden fazla gecikmeden sonra The Forest devam filmi Perşembe günü satışa çıktı. oyuncuların Ormanın Oğulları İlgisi . geliştiricinin ne kadar gerçek bir karar verdiğinin kanıtıydı. Detaylar burada.

The Forest oyununun etkisi ve yoğun ilgisinden sonra merakla beklenen devam oyunu Sons of the Forest 2019 E3 fuarında duyuruldu. yamyamlık cehenneminin ortasında.

Tercihen tek başımıza ya da kooperatif desteği sayesinde arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz Sons of the Forest’ta gelişmiş yapım ve üretim mekaniklerini kullanarak hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Geçmişte birçok kez ertelendikten sonra tekrar gecikme yaşamamak için geliştirici tarafından 23 Şubat 2023 Perşembe günü Erken Erişim sürümü ile yayınlanmıştır. Steam’de 280 TL karşılığında kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Oyuncuların Sons of the Forest’a İlgisi Geliştiriciyi Sevindirdi

Yayınlandıktan sonra oyunculardan yoğun ilgi gören Ormanın Evlatları, ilk yirmi dört saat içinde iki milyondan fazla kopya sattı. Söz konusu duruma konu olan bu durum geliştirici stüdyoda ağızlara alındı ​​ve oyunculara ilgilerinden dolayı teşekkür edildi;

“Herkese merhaba,

‘Ormanın Evlatları’ Erken Erişim yolculuğumuza katılan herkese teşekkür ederiz. İlk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattık ve önümüzdeki haftalarda oyunculara sunacaklarımız için çok heyecanlıyız.”

Satış başarısının yanı sıra SteamDB sitesine yansıyan verilere göre eş zamanlı oyuncu sayısı da 350.105’e ulaştı. Biz bu haberi yazarken 237.124 olarak karşımıza çıktı.

Bakalım ilerleyen dönemlerde oyunun genel performansı nasıl olacak. Elbette geliştiricinin bahsettiği yeni içeriklerin tanıtılması bunda etkin rol oynayacaktır. Gelişmeleri takip ediyoruz.

cameliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu