Ekonomi

Ege Migider STK’ları iftarda buluşturdu

Ege Muşlu İşadamları ve Girişimciler Derneği (EGEMİGİDER) tarafından Buca’da kamu temsilcileri ve STK temsilcilerinin katılımıyla iftar düzenlendi.

EGEMİGİDER Lideri Ahmet Öznur, “İnsanlar arasındaki dayanışma, yardımlaşma ve gönül birliği ruhunun pekişmesine vesile olan Ramazan, bizim için sahip olduğumuz nimetlere şükretme, onları anma ayı olması nedeniyle kutsal ve bereketlidir. muhtaç ve onlara yardım etmek için.”

Ege Muşlu İşadamları ve Girişimciler Derneği yaklaşık 5 yıl önce 2017 yılında kuruldu. İzmir ilimizde ve Ege Bölgesi’nde önemli istihdam sağladığımızı düşünüyoruz. Bugüne kadar bünyemizde yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağladık. Hem İzmir’imize hem de Ege’mize önemli katkı sağladığımıza inanıyoruz” dedi.

Bugün istihdamı 2025 yılına kadar ikiye katlamayı hedeflediklerini vurgulayan Öznur, yaklaşık 500 öğrenciye burs verdiklerinin altını çizdi. Açıklamalarına devam eden Öznur, “Ege ve İzmir için çok yeterli olduğuna inanmıyoruz ve bu sayıyı en az ikiye katlamayı hedefliyoruz” dedi.

Dernek olarak depremlerde neler yaptıklarını anlatan Öznur, “Ve yaşadığımız depremlerde. Bayraklı depreminde 1 TIR kaloriferi sağladık, son depremde de depremzedelere yaklaşık 6,5 milyon TL nakdi ve gayri nakdi yardımda bulunduk.”

EGEMİGİDER A.Ş.’yi kuracaklarını anlatan EGEMİGİDER A.Ş. Bayram sonrası dernek olarak Önder Ahmet Öznur, bu firma ile birlikte ortak akılla projeler üreteceklerini, vatana ve millete faydalı olacaklarını söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu