Haber

Christian Atsu ve Taner Savut’tan hala haber yok

Türkiye’yi kasıp kavuran deprem felaketinde spor dünyası da ağır kayıplar verdi.

Hatay’da yıkılan Rönesans Rezidansı’nın enkazı altında kaldığı ve kendisinden henüz haber alınamadığı belirtilen Hataysporlu Christian Atsu’nun durumu, Türkiye’nin yanı sıra geldiği Gana’da da merak ediliyor. doğdu ve futbol kariyerine Portekiz, İngiltere, İspanya, Hollanda ve Suudi Arabistan’da devam ediyor. oluyor…

Deprem felaketinin 11. gününe girerken gözler mucizelerde… Hataysporluların da yoğun olarak bulunduğu Rönesans Residence’ta arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Enkazdan ses ve ısı kaldırıldı

Önceki gece yaşanan ses ve ısı tahliyesinin ardından ağırlaşan çalışmada enkaz altında kalan futbolcu Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un dairelerine ulaşmak mümkün oldu. Ancak iki ismin kendilerinden henüz bir haber gelmedi.

Deprem anında binadan çıkmaya çalışırken enkazın farklı bir noktasında kalma ihtimaline odaklanan iki isim için çalışmalar sürüyor.

Menajeri Hatayspor’a isyan etti

Atsu ve Savut’un yakınları enkaz çevresinde kurtarma ekiplerinden gelecek müjdeli haberi beklerken umutları her geçen saat azalıyor. Atsu’nun menajeri Nana Scehere, yardım davetinde kulübün çalışmaları hızlandırması gerektiğine dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu